מתי השקעה בחו"ל הפכה לכה אטרקטיבית?

יוקר המחיה בישראל בשנים האחרונות, בשילוב עם ההפחתה בהיצע והגידול בביקוש, הביאו את המשקיעים לחפש אזורים אחרים שיניבו להם רווחים. נדל"ן באירופה מושך משקיעים רבים מרחבי העולם, אם כך, מה נחשב ליעד ההשקעה המועדף? צוות האתר של קפיטל גרופ מונה מספר גורמים להתברגות ברצלונה כיעד ההשקעות המוביל.

מחירי הנכסים שצנחו במשבר הכלכלי שפקד את כל אירופה בשנת 2008, מתחילים לעלות חזרה בשנים האחרונות. מלבד ההתאוששות הכלכלית של ספרד, תושבי העיר ברצלונה בחרו בה כעיר עם איכות החיים הגבוהה ביותר.

ע"פ קפיטל גרופ ברצלונה מלאה בתרבות, בפנאי ובחיי לילה, עם נגישות ואמצעי תחבורה מתקדמים. "העיר תוכננה עבור התושבים וניתן להרגיש זאת, תוך כמה דקות של שהייה בה", מציינים אנשי קפיטל גרופ.

שביעות רצון התושבים מגדילה את הביקוש למגורים בברצלונה, מה שמושך עוד ועוד משקיעים, לעיר שבה ההיצע גדול והביקוש רק הולך וגובר.

קפיטל גרופ

ברצלונה.

אהבת? דרג!

אודות צוות האתר של קפיטל גרופ בע"מ

קפיטל גרופ נוסדה בשנת 2001 ומציעה מגוון פרויקטים בארץ, החל בבנייני מגורים וכלה בהשקעות חסרות תקדים באתרים האטרקטיביים ביותר בארץ. קפיטל גרופ מספקת מגוון שירותים לנוחות הרוכשים, ביניהם שירותים משפטיים, שירותי ניהול והסדרת מימון בנקאי לכל רכישה. צוות קפיטל גרופ מתמקד בכל רוכש ועושה ככל יכולתו למקסם את רווחיו. פרטי קשר - קפיטל גרופ בע"מ: טל: 03-6129001, פקס: 03-6129002
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, פרוייקטים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.