מה הופך את ברצלונה ליעד נדל"ן כה אטרקטיבי?

משקיעים רבים מרחבי העולם מגיעים לבירת מחוז קטלוניה, כמות התיירים ממשיכה לגדול בכל שנה והכלכלה המקומית, שספגה מכה קשה בשנת 2008 מתחילה להתאושש. צוות האתר של קפיטל גרופ מונה את הסיבות העיקריות לצמיחה המהירה של ברצלונה, שהפכה ליעד נדל"ן מוביל.

church-994475_640

בעיר השנייה בגודלה בספרד מתגוררים כ-1.6 מיליון תושבים ויותר מ-3 מיליון נוספים במטרופולין שלה. ברצלונה הפכה בשלושת העשורים האחרונים למרכז כלכלי חשוב בספרד ובאירופה.

המיקום הגיאוגרפי, עם החיבור לים התיכון הפכו את הנמל בעיר לאחד החשובים באירופה. בנוסף, שדה התעופה הגדול פעיל מאוד ונחשב גם הוא לאיכותי עם שירות מהיר ואבטחה מתקדמת.

עם כל הכבוד לגורמים הללו, "התיירות בעיר היא שחיזקה את הכלכלה המקומית בצורה המשמעותית ביותר", מציינים מחברת קפיטל גרופ בע"מ. מדובר בעיר שמכילה כ-8 מיליון תיירים בשנה. קבוצת הכדורגל, המוזיאונים והעתיקות מפתים תיירים רבים מכל רחבי העולם להגיע ולהתרשם מהעיר החמישית באירופה, במספר התיירים שמבקרים בה בכל שנה.

בנוסף, חיי הלילה התוססים ואמצעי התחבורה המתקדמים, שפרוסים בכל העיר, הופכים את ברצלונה ליעד נדל"ן מבוקש בקרב משקיעים מרחבי העולם.

 

אהבת? דרג!

אודות צוות האתר של קפיטל גרופ בע"מ

קפיטל גרופ נוסדה בשנת 2001 ומציעה מגוון פרויקטים בארץ, החל בבנייני מגורים וכלה בהשקעות חסרות תקדים באתרים האטרקטיביים ביותר בארץ. קפיטל גרופ מספקת מגוון שירותים לנוחות הרוכשים, ביניהם שירותים משפטיים, שירותי ניהול והסדרת מימון בנקאי לכל רכישה. צוות קפיטל גרופ מתמקד בכל רוכש ועושה ככל יכולתו למקסם את רווחיו. פרטי קשר - קפיטל גרופ בע"מ: טל: 03-6129001, פקס: 03-6129002
פורסם בקטגוריה השקעה בנדל"ן, מאמרים כלליים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.