המשקיעים עטים על הזדמנויות בברצלונה

צניחת מחירי הנדל"ן בברצלונה ובספרד כולה, בעקבות המשבר שפקד את אירופה ב- 2008, הביא להסתערות המונית של משקיעים, המבקשים לשים את ידם על נכסים מוזלים על פוטנציאל לעליית ערך משמעותית. 

אנשי קפיטל גרופ, שמשווקת דירות במסגרת פרויקט שיפרר 5 בברצלונה, מסבירים מדוע זהו חלון הזדמנויות הנדיר להשקעה בחו"ל. לצורך המחשה, במהלך השנה שעברה ערכה שגרירות ספרד בישראל סמינר, שעסק כולו בהזדמנות להשקעות נדל"ן בספרד.

המשבר העולמי שזעזע את ספרד ואת אירופה כולה, הוביל לירידה של כ-40%-50% מערכם של נכסים. בזמן שמדינות רבות באירופה כבר עברו את המשבר, ספרד עוד מלקקת פצעים.

בשנים האחרונות כלכלת ספרד עלתה על מסלול התאוששות ונראה כי הנכסים יחזרו לערכם המקורי ואף יעברו אותם. "מדובר בחלון הזדמנויות מצומצם, זה הרגע להשקיע בנדל"ן בברצלונה", מצהירים אנשי קפיטל גרופ.

 

 

קפיטל גרופ

"הכלכלה הספרית מתאוששת", קפיטל גרופ.

אהבת? דרג!

אודות צוות האתר של קפיטל גרופ בע"מ

קפיטל גרופ נוסדה בשנת 2001 ומציעה מגוון פרויקטים בארץ, החל בבנייני מגורים וכלה בהשקעות חסרות תקדים באתרים האטרקטיביים ביותר בארץ. קפיטל גרופ מספקת מגוון שירותים לנוחות הרוכשים, ביניהם שירותים משפטיים, שירותי ניהול והסדרת מימון בנקאי לכל רכישה. צוות קפיטל גרופ מתמקד בכל רוכש ועושה ככל יכולתו למקסם את רווחיו. פרטי קשר - קפיטל גרופ בע"מ: טל: 03-6129001, פקס: 03-6129002
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, פרוייקטים, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.