הכל על קבוצות רכישה

לפניכם 7 תחומי עניין שונים הקשורים לקבוצות רכישה. לפי צוות קפיטל גרופ כל אחד מהנושאים חשוב ביותר וכל אדם שמעוניין להצטרף לקבוצת רכישה חייב להכיר. קריאה מהנה:

מהם קבוצות רכישה:
קבוצות רכישה הם שיטה נוספת לרכישת דירה. שיטה שהתפתחה בעשר השנים האחרונות ותפסה תאוצה. היום בתל אביב יש כ-40 אחוז מהבנייה על ידי קבוצות רכישה.
לפרטים נוספים צפו בסרטון:

מחיר:
קפיטל גרופ טוענת כי ברוב המקרים בהם מבוצעת עסקת נדל"ן בקבוצת רכישה עלויות הדירה יהיו נמוכות ברמה זו או אחרת מעלויות הדירה הממוצעת שקונים דרך קבלן או מתווך. המסקנה: לחסוך אחוזים נכבדים במחיר הרכישה.
לקריאת הפוסט הכנסו
בטחונות:
מרגע רכישת הקרקע נרשמת הערת אזהרה לטובת הקונה וכך הוא מהרגע הראשון מוכר כבעל הזכויות בקרקע. רישום בטאבו הוא הביטחון הגבוה ביותר שהקונה יכול לקבל.
הכנסו להמשך קריאה
מס:
חברי קבוצת רכישה לא יחוייבו במס רכישה על הדירה המוגמרת. הדבר אומר כי שכאשר חוזה למכירת קרקע לא מציין זיקה בינה לבין המבנים שעתידים לקום עליה לא יחויבו אלא במס על רכישת הקרקע. בנוסף, בקבוצת רכישה מקבלים פטור מלא מתשלום היטלי מיסים ואגרות
שונות של בניה.
לקריאה לחצו כאן

תכנון ולוח זמנים:
אם חברי הקבוצה אינם פועלים על פי תוכנית מוגדרת וברורה שכוללת לוח זמנים והשכרת שירותיהם של אנשי מקצוע אמינים, יש סיכוי גדול מאוד שיחלוף זמן רב בין תחילת התהליך ועד סיומו. לכן, הצעד הראשון תמיד צריך להיות תכנון נכון של הדברים וקבלת ההחלטה,קבוצות רבות מעדיפות לשכור את שירותיהן של חברות שמומחיות בתחום זה ניהול פרויקטים של קבוצות רכישה.
לפרטים נוספים לחצו

חשבון ליווי:
לאחר אישור הבנק, קבוצת הרכישה תפתח חשבון מיוחד שנקרא חשבון ליווי שבו הבנק יחייב כל אחד מהחברים לקחת אחריות על לפחות שלושים אחוזים מהעלות המשוערת של הפרויקט. אם אחד מחברי הקבוצה לא יוכל להתחייב על שלושים אחוזים, קבוצת הרכישה תצטרך להחליף אותו.
לפרטים נוספים מאת קפיטל גרופ לחצו כאן

חוק ומשפט:
לפי קפיטל גרופ רצוי לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בדיני חוזים ועסקות נדל"ן על מנת שיספק חוות דעת ראשונית ובמידת הצורך ידאג לאינטרס האישי של החבר בקבוצה אל מול שאר החברים בה.
הכנסו לקריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *